مشاوره قرص ترک اعتیاد شربت متادون
3.2/5 - (26 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی اسفند 28, 1399 by

مشاوره قرص و شربت متادون درمانی، یکی از بهترین روش های ترک اعتیاد، به مواد مخدر سنتی مانند تریاک و هروئین است. این روش سال هاست، که در بسیاری از کشور های جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

روش قرص ترک اعتیاد با متادون درمانی

در روش ترک اعتیاد با متادون درمانی را باید مطابق با برنامه درمانی که توسط پزشک مرکز ترک اعتیاد تجویز می شود، مصرف نمود. خوشبختانه متادون در کشور ما، در دسترس عموم قرار نداشته و افراد برای تهیه آن باید به کلینیک ترک اعتیاد و یا مرکز ترک اعتیاد مراجعه کنند. در این مراکز، برای هر بیمار پرونده ای تشکیل داده می شود و پزشک تحت گزارشاتی که در پرونده ذکر شده اند، روند درمان را بررسی می کند.

مرکز ترک اعتیاد قرص شربت متادون
ترک اعتیاد قرص شربت متادون Advice on quitting methadone syrup pills

عوارض مصرف به قرص متادون

بسیاری بر این عقیده اند، که متادون خود ماده ای اعتیاد آور بوده و سبب بدتر شدن شرایط بیمار می گردد. این در صورتی است که بیمار بصورت خود درمانی شروع به مصرف کند این درست است که متادون خود یک مخدر ضعیف می باشد، اما با این حال اعتیاد تاثیر آن به اندازه ی تریاک و یا هروئین بوده و می توان باشد و گاها برای ترک شیشه استفاده میشود. یک برنامه منظم تحت پزشک متخصص، آن را بدون هیچ گونه عوارض جسمانی، ترک کرد. آنچه وضعیت بیماران متادونی را وخیم می کند، مصرف بیش از حد مجاز و یا هم زمان با مواد مخدر است که سبب اوردوز می گردد.از آنجایی که پزشک بر روند مصرف شما نظارت ندارد، میزان مصرف شما مشخص نبوده و احتمال اعتیاد به متادون نیز در شما افزایش می یابد.

خرید و تهیه قرص و یا شربت متادون Methadone

جهت خرید و تهیه امن متادون حتما به مراکز مجاز و کلینیک ترک اعتیاد برای درمان متادون تحت نظر پزشکان متخصص اقدام کنید و از خرید مراکز غیرمجاز خودداری کنید و از خوددرمانی و استفاده از تجربه های شخصی پرهیز کنید.

این مقاله جهت آگاهی اولیه خانواده و بیماران عزیز به درمان و اعتیاد به متادون میباشد

 مقاله متادون در حال بروز رسانی میباشد.

پایان پیام .

آقای رنجبر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Phone icon
تماس فوری!!
شماره تماس اسلامشهر شهریار واوان پرند
WhatsApp icon
شماره واتساپ انتقادات
تماس فوری (تهران و شهرری) وکرج