هزینه بستری کمپ ترک اعتیاد سال ۱۴۰۱
3.5/5 - (16 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی شهریور ۱۷, ۱۴۰۱ by

هزینه بستری کمپ ترک اعتیاد در سال ۱۴۰۱ ، کلینیک و مراکز تـرک اعتـیاد، هر ساله توسط سازمان بهزیستی کل کشور تعیین شده و اگر قرار بر این باشد که کمپ ترک اعتیاد همتا مبلغی را اضافه کند، حتما مطابق با دستورات و نرخ مصوب سازمان مربوطه خواهد بود. البته این نرخ ها مطابق با خدمات و امکاناتی که کمپ ها در اختیار افراد قرار می دهند، می تواند متغیر باشد. برای همین نیز بیماران باید مطابق با شرایط خود و مشورت با خانواده، یکی از کمپ های دولتی و یا خصوصی را انتخاب نمایند.

هزینه درمانی کمپ ترک اعتیاد

در هزینه درمانی کمپ ترک اعتیاد ( مراکز میان مدت اقامتی ) علاوه بر این، سازمان محترم بهزیستی با درجه بندی کمپ های ترک اعتیاد به بیماران قدرت انتخاب بیشتری را داده است. مثلا برخی از این کمپ دارای تیم مجرب پزشکی بوده و برخی دیگر دارای خدمات رفاهی بیشتر مانند سالن ورزشی و… برخوردار است. البته نوع دیگری از کمپ هستند که با نام مراکز ترک اعتیاد خصوصی ویژه VIP شناخته می شوند. این مراکز خدمات منحصر به فردی را به بیماران ارائه می دهند و از این جهت دارای نرخ بالاتری نیز می باشند. اما با این وجود باز هم، دوره های ترک اعتیاد به روال سابق ۲۸ روزه بوده و برای بیمارانی که دوره درمانی آن ها طی این ۲۸ روز تمام نشود، این دوره دوباره تمدید خواهد شد.

هزینه کمپ ترک اعتیاد و هزینه درمان در کلینیک
هزینه کمپ ترک اعتیاد و هزینه درمان در کلینیک
The cost of the rehabilitation center for addiction

پرداخت قسطی هزینه درمانی کمپ ترک اعتیاد همتا

متاسفانه شرایطی که ذکر گردید باعث می شود که بسیاری از خانواده توان پرداخت نداشته و به ناچار به سراغ کمپ های غیر مجاز رفته و جان بیماران خود را به خطر اندازند. به همین دلیل پرداخت قسطی کمپ ترک اعتیاد در راستای بهبود حال بیماران و رفاه خانواده ها، هزینه تمام شده را به صورت اقساط دریافت کرده و در شرایط خاص نیز، تخفیفاتی برای آن ها قائل می گردد، این متن در حال بروزرسانی میباشد.

نیلوفر ساکی

پایان پیام.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

CAPTCHA ImageChange Image

Phone icon
تماس فوری!!
شماره تماس اسلامشهر شهریار واوان پرند
WhatsApp icon
شماره واتساپ انتقادات
Call Now Buttonتماس فوری (تهران و شهرری) وکرج