کمپ ترک اعتیاد زنان

خانه / کمپ ترک اعتیاد زنان
3/5 - (41 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی شهریور ۱۷, ۱۴۰۱ by

اعتیادی تنها بلایی نیست که بر سر خانواده ها نازل می شود. در پی اعتیاد، کارتن خوابی، دزدی، فحشا و.. نیز وجود دارد. برای همین است که اگر می خواهیم جامعه ای پاک و به دور از هر گونه جرم و جنایتی داشته باشیم، اول باید ریشه اعتیاد را برچینیم. به همین منظور چند سالی است که مراکز ترک اعتیاد و کمپ های زنان نیز، پا به پای کمپ های مردان مشغول به خدمات رسانی هستند. کمپ ترک اعتیاد بانوان مجاز به صورت اختصاصی برای زنان در نظر گرفته شده اند و دارای شرایط پذیرش خاص خود می باشند.

قابل توجه کاربران مقاله زنان آگهی ریپورتاژ میباشد.

مرکز ترک اعتیاد بانوان
مراکز مجاز بانوان (کمپ زنان)

شماره تلفن کمپ ترک اعتیاد زنان تمایلی

شماره تلفن و ادرس کمپ زنان در ادامه مقاله آمده است در بستری بیماران بر اساس نوع ماده مخدر مصرفی طبقه بندی می شوند و برای هر فرد، از یک روند درمانی خاص استفاده می گردد. علاوه بر این، روانشناسان و مددکاران با توجه به سابقه بیمار و وضعیت خانوادگی و روحی او، طرح درمانی ریخته که بیمار اعتیاد در حین درمان با کمترین مشکل مواجه شود.

متاسفانه بیشترین مشکل افرادی که در کمپ زنان بستری هستند، نبود سرپرست برای فرزندانشان و یا عدم حمایت خانواده ها از آن ها می باشد. از این رو اغلب این ترک ها با شکست مواجه می شدند، تا اینکه سازمان محترم بهزیستی با ارائه طرحی در قالب حمایت از زنان معتاد، فرزندان آن ها را تا زمانی بهبودی از بیماری اعتیاد و ترک کمپ ها

درمان و بستری در کمپ بانوان

امروزه استفاده درمان و بستری در کمپ ترک اعتیاد اجباری و اختیاری بانوان از مواد مخدر صنعتی مانند شیشه، کراک و… بیش از مواد مخدر سنتی کاربرد دارد. دلیل آن نیز قیمت پایین و دسترسی آسان به آن ها است. برای همین افرادی که به کمپ زنان مراجعه می کنند، در ابتدا از نظر نوع ماده مخدری که استفاده می کنند، مدت زمان استفاده و روش استفاده مورد بررسی قرار می گیرند. هر فرد در کمپ زنان و یا مرکز ترک اعتیاد، دارای پرونده مخصوص به خود است، که در آن تمامی اطلاعات لازم برای برنامه درمان ذکر شده است. بعد از آنکه پزشک کمپ و یا مرکز ترک اعتیاد، وضعیت جسمانی بیمار اعتیاد را مورد بررسی قرار داد، نوبت به روانشناس و مددیاران اعتیاد می رسد.

کمپ بانوان

آدرس شماره تماس کمپ اجباری و اختیار تمایلی بانوان مجاز جهت مشاوره درمانی و اطلاعات کامل بستری

مرکز مجاز بانوان ایران در محیطی امن زنانه با توجه به شرایط و حساسیت و نگرانی خانواده در کمپ زنان با هر نوع مصرف مواد مخدر و محرک شیشه، گل قرص و غیره با مجموع بهترین مرکز ترک اعتیاد بانوان با شرایط و محیط کاملا زنانه و امن در خدمت خانواده محترم بیمار و بیمار اعتیاد هستیم

سرکار خانم پریشن  : ۰۹۱۹۷۹۲۴۶۳۱

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

CAPTCHA ImageChange Image

Phone icon
تماس فوری!!
شماره تماس اسلامشهر شهریار واوان پرند
WhatsApp icon
شماره واتساپ انتقادات
Call Now Buttonتماس فوری (تهران و شهرری) وکرج